Otváranie bezpečnostných dverí

Volajte nonstop, sme pripravení

Ako otvoriť bezpečnostné dvere?

Takmer každý z nás sa už dostal do nepríjemnej situácie, kedy stál bez kľúčov pred zabuchnutými dverami. Čo robiť? Najskôr si skúste spomenúť, či ste nenechali kľúče náhradné u susedov či známych. Ďalej si odpovedzte na otázku, či sú len niekde položené alebo je kľúč zasunutý z druhej strany zámku.

 

Ak ste kľúč u známych nenechali, je potrebné sa rozhodnúť, či si skúsite pomôcť svojpomocne alebo si zavoláte odborníka.

 

Vždy záleží na stupni bezpečnosti každých dverí a zámku. Ak by sa vám podarilo svojpomocne otvoriť zabuchnuté dvere, potom je na zvážení, do akej miery sú dvere bezpečnostné a ďalej, či je neprofesionálnym otvorením bez špeciálnych nástrojov nepoškodíte. Ak sa tak stane, potom je nutné vstupné dvere vymeniť za nové a to ihneď.

Preto je dobré nedobývať sa dovnútra vlastnými silami. Nevŕtať v zámku. Nesnažiť sa použiť pri manipulácii so zámkom silu. Dvere nepáčiť a nevyrážať.

Ak by ste vyššie uvedené rady neposlúchli, mohlo by dôjsť k poškodeniu zámku, ku ktorého výmene budete potrebovať odborníkov a celá záležitosť sa tak zbytočne predraží.

 

Vieme si rady aj s manipuláciou s bezpečnostnými dverami značky Sherlock. Počas niekoľkých minút a bez poškodenia bezpečnostného zámku dvere otvoríme.

 

Riešime nielen otváranie zabuchnutých dverí, máme tiež časté výjazdy k zámkom poškodeným pokusom o vlámanie do domu, bytu či iných objektov.

 

Ak tak máte zámok poškodený alebo máte akékoľvek problémy s odomykaním či zamykaním dverí, zavolajte nás a my obratom prídeme na miesto určenia a zámok opravíme či v prípade nutnosti vymeníme.

Zavolajte nám aj v prípade, že vás zámok hnevá len občas. Je totiž len otázka času, kedy sa zasekne a to v tej najmenej vhodnej chvíli.

Volajte nonstop, sme pripravení

24/7

Príchod: 15-25 min

Bratislava, Žilina

Ceny už od 10 €

Cenník

Zabuchnuté dvere

Zamknuté dvere a zámky

Montáž kovania

Auto

Réžie

Ostatné

Zľavy

Príplatky

mimbelli s.r.o.
Stráňavy 165, 013 25 Stráňavy
IČO: 51 882 752
DIČ: SK 2120 818 623
Zapísaná v obchodnom registry mestského súdu v Žiline, vložka číslo 70611/L

Sme platcami DPH