Otvorenie dverí

Volajte nonstop, sme pripravení

Zabuchli sa Vám dvere? Stratili ste kľúče? Zlomil sa Vám kľúč alebo zámok nejde kľúčom otvoriť? Nepanikárte, Kľúčové pohotovosť Mimbelli je pripravená s Vami tento problém vyriešiť a to vďaka kvalitnému náradie a skúsenostiam.

Počas chvíľky a úplne bez poškodenia otvoríme akejkoľvek zabuchnuté dvere. Ani bezpečnostné dvere či všetky plastové dvere nie sú problém. Behom

pár minút po príchode nášho technika budú dvere otvorené a bez akéhokoľvek poškodenia.

 

Nepokúšajte sa tak prosím zabuchnuté dvere vypáčiť, aby nedošlo k poškodeniu zámku, prasknutie dverí v mieste, kde je zámok namontovaný a k poškodeniu futra. Málokedy sa týmto spôsobom podarí dvere odomknúť a výmena zámku bude zbytočne zložitejšie.

Čo treba k otvorenie dverí bez kľúče?

Pre otvorenie zamknutých dverí je nutné technikovi ukázať doklad preukazujúci to, že máte do zvoleného bytu právo vstúpiť. Ak ste majiteľom bytu - občiansky preukaz s trvalým pobytom na danej adrese či kúpnu zmluvu. Ak ste v nájomnom vzťahu, zaistite prítomnosť majiteľa bytu / objektu či asistenciu polície SR. Zamknuté dvere otvoríme šetrne (pri výbere metód otvorení vždy záleží na spôsobe zabezpečenia).

 

Technik Vám vždy vysvetlí, ako bude dvere otvárať, ako opraví prípadné poškodenia a aká bude cena týchto činností. Nie vždy je totiž možné zabuchnuté dvere otvoriť bez poškodenia zámku, aj preto naši technici majú neustále k dispozícii náhradné zámky, vložky, kovania a i. Tak, aby bolo rovno možné prípadné poškodenia odstrániť a poškodené prvky vymeniť.

 

V núdzových prípadoch (zapnuté nebezpečné nástroje, zatvorené malé dieťa, atď.) Sme schopní prísť naozaj rýchlo - stačí nás o tejto skutočnosti informovať.

 

Nie je teda vždy nutné volať hasičov, ktorí síce dvere otvoria zdarma ale následná oprava dverí (niekedy aj zárubne) sa niekoľkonásobne predraží.

Volajte nonstop, sme pripravení

24/7

Príchod: 15-25 min

Bratislava, Žilina

Ceny už od 10 €

Cenník

Zabuchnuté dvere

Zamknuté dvere a zámky

Montáž kovania

Auto

Réžie

Ostatné

Zľavy

Príplatky

mimbelli s.r.o.
Stráňavy 165, 013 25 Stráňavy
IČO: 51 882 752
DIČ: SK 2120 818 623
Zapísaná v obchodnom registry mestského súdu v Žiline, vložka číslo 70611/L

Sme platcami DPH